Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 1-СТАЕН
град София, Люлин 7
ул. Ив. и Ст. Параскевови
450 €
880.12 лв.

(10 €, 19.56 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 16:32 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 95 пъти.
Площ:
45 m2
Етаж:
4-ти от 8
ТEЦ:
ДА

Описание на имота:

Корект Пропъртис Предлага на Вашето внимание едностайно жилище в ж.к. Люлин 7., в непосредствена близост до Кауфланд,обширно междублоково пространство с много зеленина и детски площадки.
На минути разстояние се намират и други търговски вериги, множество ресторанти, спортни центрове, офиси в сферата на услугите,метростанция на 10 мин.пешеходно разстояние и спирки на градски транспорт.Много тихо и спокойно място. Апартамента е след освежителен ремонт, много светъл и топъл и се състои от входно антре, кухня, хол с обособен спален кът, баня с тоалетна и балкон с прекрасна гледка към Витоша и Западен парк.
Жилището се предлага напълно обзаведено с всичко необходимо за едно домакинство.В кухнята има готварска печка,пералня и хладилник. В стаята - спалня с нов матрак и разтегателен диван.
Изложение: юг
Квадратура - 45 кв.м;
етаж: 4 от 8;
отопление: ТЕЦ
Жилището е подходящо за сам човек или двойка!Без домашни любимци!
За повече информация и организиране на огледи 0899845343 Андреева
Особености
Обзаведен
Асансьор
За контакт:
0899845343

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
КОРЕКТ ПРОПЪРТИС ЕООД
0899845343
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2004 г.
correct_ltd.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, кв.Банишора ул.Сливен 15
http://www.correct-imoti.eu
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 1-СТАЕН
град София, Люлин 7
ул. Ив. и Ст. Параскевови
Обява: 2b177850635000773

450 €
880.12 лв.
История на цената
(10 €, 19.56 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Люлин 7, ул. Ив. и Ст. Параскевови

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност